I (VIII) Національний з’їзд партії «Сильної України»
У вівторок, 5 серпня 2014, в Холі Чемпіонів у НСК «Олімпійський» відбувся I (VIII) Національний з’їзд партії «Сильної України». Участь у з’їзді взяли 250 делегатів від усіх областей країни. Також на з’їзд акредитовано понад 100 представників вітчизняних та іноземних ЗМІ.

На цьому установочном з’їзді делегати оголосили про відродження партії «Сильна Україна», а також одноголосно обрали її керівником народного депутата Сергія Тігіпка.

Нова політична сила буде побудована «знизу вверх» на основі первинних організацій, голос яких матиме вирішальне значення і безпосередньо формуватиме політику партії та її центральних органів.

Усі районні організації матимуть рівне представництво та вплив. Такий підхід відповідає базовим уявленням членів партії про цінність єдності країни та рівноправність всіх її громад і територій.

Для посилення внутрішньопартійної демократії передбачена можливість прямого членства у партії, а також надання громадським організаціям та активістам максимально широких можливостей для співпраці з партією і спільного вирішення актуальних для району, міста, регіону та країни питань.

За словами народного депутата Сергія Тігіпка, «Сильна Україна» має стати партією нового типу – побудованою на принципах децентралізації і демократичного устрою.

Партією патріотичною, але не націоналістичною.

Партією, де реальна влада належить первинним організаціям – районним та міським, а відносини між центральним керівництвом та місцевою організацією регулюються прозорим угодою.

Партією, яка надає своїм членам можливості для навчання, професійного зросту в політиці, оволодіння кращими європейськими та міжнародними практиками та досвідом.

За словами Сергія Тігіпка, «нова партія повинна стати для кожного громадянина України ефективним механізмом реального впливу на роботу органів місцевого самоврядування та державної влади».

 

Оригінал: tigipko.comСоздан 06 авг 2014  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
bigmir)net TOP 100