Анонс
1 вересня в Запоріжжі відкриють меморіальні дошки загиблим воїнам-інтернаціоналістам.

Скоро пролунають по Україні «перші дзвоники», підуть до шкіл учні з букетами квітів: хтось у перший клас, хто продовжуватиме навчання, а для учнів випускних класів це свято буде останнім в улюбленій школі. А потім – широкий світ прийме їх в обійми і розкриє безліч стежок. Та попереду цілий рік поруч з найкращими друзями – однокласниками, педагогами, рік - коли треба робити вибір життєвого шляху, професії. Підуть юнаки і дівчата працювати на заводах, вчитися у ВУЗах чи проходити службу в Армії – залежить тільки від них самих.

Та все ж, чи не найголовніше, щоб любили наші діти свою рідну неньку Україну, пишалися нею. Задля патріотичного виховання дітей та молоді, задля підняття престижу служби в армії, на фасадах 20 шкіл, 27-го училища і Металургійного коледжу 1-го вересня, за допомогою Запорізького обласного осередку партії Сергія Тігіпко «Сильна Україна», будуть встановлені та відкриті меморіальні дошки 22-м воїнам-інтернаціоналістам, що загинули в мирний час, виконуючи свій інтернаціональний обов’язок.

Колись після шкільного балу з червоною стрічкою «випускників» вийшли молоді щасливі хлопці у великий світ, та назавжди залишилися молодими ,пішовши в небуття з чорним журавлиним клином. А тепер вони щоранку будуть зустрічати школярів і нагадувати їм про цінність миру, цінність людського життя, і любов до країни, яка виплекала таких мужніх героїв.Создан 29 авг 2014  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
bigmir)net TOP 100